„Янтра Габрово“ се смили над последния и спечели само с 0:7

qntra otbor2018Отборът на „Янтра Габрово“ записа трета поредна победа в Северозападната Трета лига. В среща от IX-я кръг на първенството габровският тим надигра категорично като гост заемащият последното място във временното класиране тим на „Левски 2007“ от град Левски.

Избраниците на треньора Петър Кръстев решиха всичко още в първия половин час на срещата. Тодор Чирпанов откри резултата в 5-та минута, в 13-та Захари Михайлов покачи на 0:2, капитанът Пламен Кожухаров направи резултата класически в 19-та и отново Михайлов беше точен за 0:4 в 26-та минута. До края на полувремето Кожухаров оформи хеттрик с попадения в 34-та и 45-та минути за 0:6. През второто полувреме габровските футболисти решиха да не унижават съперника си и добавиха още само един гол. Негов автор беше отново Захари Михайлов и той също приключи срещата с три попадения на сметката си.

В междинния X-ти кръг „Янтра Габрово“ ще приеме на стадион „Христо Ботев“ състава на „Трявна“. Мачът е в сряда, 10-ти октомври, от 16.00 часа.