Новини

Злато за Мартин Маринов от ДЛОШ по колоездене на писта!

122164343 1933133920159585 1207767408798087110 oВеликолепно представяне на Мартин Маринов на Държавния личен и отборен шампионат по колоездене на писта за юноши старша възраст и мъже-елит! Поливалентният състезател на КК „Янтра-Исполин“ се завърна с две отличия от първенството, проведено в зала „Колодрума“ в Пловдив.

Прочети още...

„Янтра 2013“ с втора победа в Държавното първенство при жените

120934152 132287668602241 5448459588442823315 nОтборът на „Янтра 2013“ постигна победа навън в 6-я кръг от първенството при дамите. Воденият от Радомир Николов състав гостува на „Левски“ (Чепинци) и се наложи с резултат 5:3.

"Янтра" изпусна "Лудогорец-2" в 91-та минута

YANTRA LUDOGOREC2 18Отборът на "Янтра" прекъсна негативната серия във Втора лига. Нещо повече, в дебюта на Коце Ангелов на треньорския пост габровският тим беше на секунди от победата над един от най-добрите отбори във второто ниво на родния футбол – "Лудогорец-2". Пред около 800 зрители на стадион „Христо Ботев“ отборът ни направи 2:2 срещу дубъла на шампиона от Разград.

„Бъки“ взе втора победа в женската „А“ РХГ

buki spartak 4Отборът на „Бъки“ записа втора поредна победа в женската „А“ РХГ. Шампионът на България прие в зала „Орловец“ „Спартак“ (Плевен) и се наложи с 39:23.

Съставът на Веселина Златева дръпна още в началните минути на срещата. При 5:1 наставникът на плевенчанки Йонко Вутов поиска прекъсване, но и след него домакините продължиха да увеличават аванса си.

Костадин Ангелов: Отборът има потенциал

Koce 1Коце Ангелов е новият старши треньор на Янтра. Специалистът смени на поста досегашния наставник Стоян Ацаров след серията от пет поредни загуби в първенството. Ангелов е играл четири сезона с екипа на  „Янтра“ между 1992 и 1996 година.

„Бъки“ поведе в Националната група при девойките до 19 години

HANDBALL BALLОтборът на „Бъки“ стартира с три победи в Националната група за девойки до 19 години. Първият турнир за сезона се проведе в Хасково с участието на пет отбора. Съставът на Веселина Златева стартира с успех над домакините от Хасково с 29:22, на полувремето 16:8. След това „Бъки“ надигра „Сливница“ с 30:16 (14:5) и „Панагюрище“ с 23:17 (10:10).