„Копакабана“ поведе в група II, „Extra stars“ и „Мърси“ стартираха с победи в III-та

Day 2Отборът на „Копакабана“ стартира ударно в 28-я турнир по футбол на малки врати за Купата на Община Габрово. Селекцията на Климент Велев надигра на старта състава на „Севлиево 2017“ с убедителното 6:1.

Мартин Ангелов заби хеттрик за победата, единият от които с чудесно воле след изпълнение на ъглов удар. По един гол добавиха Петко Моровяков, Даниел Христов и Ивайло Райнов. За „Севлиево 2017“ се разписа Георги Камбуров.

С по-добра голова разлика „Копакабана“ изпревари „Община Габрово“ и оглави класирането в група II преди второто завъртане.

В група III поведе отборът на „Extra stars“. Мартин Ботев реализира най-бързия гол до момента, още в 15-та секунда, и изведе тима си напред в двубоя срещу „Меделин 96“ (Севлиево), а в последствие заби още две попадения и направи резултата 3:0. Тихомир Мангелов върна един за „Меделин 96“ и на почивката резултатът беше 3:1. През втората част вратарят на „Extra stars“ Деян Арабаджиев игра чудесно и не позволи на севлиевци да върнат интригата. В 29-та минута Ботев изработи и 7 метров наказателен удар за тима си, който Теодор Костов превърна в гол, а в 37-та Томислав Колев оформи крайното 6:1 за „Extra stars“.

Day 2 2

Победа в последните секунди на двубоя срещу „Лос Айлякос“ (Трявна) записа и отборът на „Мърси“. След нулево първо полувреме Радослав Гатев изведе габровския тим напред в 25-та минута, но в 33-та Никола Стефанов възстанови равенството с далечен изстрел. Малко преди края гол на Христо Христов беше отменен заради нарушение. В последните секунди на срещата обаче Христов получи нов шанс и този път попадението му беше редовно, а „Мърси“ взе трите точки.

Day 2 1

Утре са първите два мача от група IV. Веспа ще премери сили с Рио, а М.Ф.К. Борово с ВиК.