"Янтра Габрово" загуби в Севлиево

YG Sevlievo 410 точки е вече разликата между „Янтра Габрово“  и лидера в Северозападната Трета лига „Спартак“ (Плевен) след изиграването на срещите от 23-я кръг на първенството. В него воденият от Петър Кръстев тим загуби при визитата си на третия „Севлиево“, а плевенчани разгромиха у дома „Янтра“ (Полски Тръмбеш) с 5:0.

Само едно попадение реши двубоя на стадион „Раковски“ в съседния град. Реализира го Георги Павлов с глава след центриране от корнер през втората част.

Това беше едва четвърта загуба за „Янтра Габрово“ през сезона. Тя обаче съкрати разликата с третия „Севлиево“ само на четири точки седем кръга преди края на първенството.

Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш) 5:0

В 24-я кръг „Янтра Габрово“ ще приеме „Левски 2007“ от град Левски. Мачът е идната неделя от 17 часа на стадион „Христо Ботев“.