Отбори от седем града идват за XIII-я турнир "Павел Бурмов"

TURNIR VELIKDENОтбори от седем града ще събере 13-то издание на футболния турнир за деца в памет на Павел Бурмов. Традиционната надпревара, организирана от футболен клуб „Янтра 1919“, ще се проведе този уикенд и ще бъде за две възрасти - родени след 01 януари 2006-а и родени след 01 януари 2004-а година.

Малчуганите до 10 години ще играят в спортна зала „Орловец“. Купата ще си оспорват съставите на ПФК“Локомотив“ (Горна Оряховица), ФК“Аристон“ (Русе), ФК“Фортуна“ (Плевен) и домакините от ФК“Янтра 1919“. В съботния ден четирите отбора ще изиграят по един мач по между си. В неделя ще се проведат двата полуфинала (1-4, 2-3) и финалните двубои. Първия ден срещите ще бъдат с времетраене от по 30 минути (2 х 15 мин), а във финалната фаза - 2 х 20 минути.

ПРОГРАМА

Събота 10/12/2016 г.

10:00-10:45 ч. ФК „Янтра1919“ (Габрово) - ПФК „Локомотив“ (ГО)

10:45- 11:30    ФК „Аристон“ (Русе) - ФК „Фортуна“ (Плевен)

11:30- 12:15    Почивка

12:15-13:00     ФК „Янтра 1919“ (Габрово) - ФК „Фортуна“ (Плевен)

13:00-13:45     ПФК „Локомотив“ (ГО) - ФК „Аристон“ (Русе)

13:45- 14:30    Почивка - 45 минути

14:30 - 15:15   ФК „Янтра 1919“ (Габрово) -  ФК „Аристон“ (Русе)

15:15 - 16:00   ПФК „Локомотив“ (ГО)  -  ФК „Фортуна“ (Плевен)

Неделя 11/12/2016

09:00 - 9:45 ч.  Полуфинал I  1 - 4

10:00 - 10:45     Полуфинал II 2 - 3

11:00 - 11:45     Финал         3-то - 4-то място

12:00 - 12:45     Финал       1-во - 2-ро място

13:30   Награждаване на победителите в СК „Христо Ботев“.

При родените след 01 януари 2004-а ще участват пет отбора - ФК“Етър-Велико Търново“, ФК“Розова долина“ (Казанлък), ФК“Спартак 1919“ (Плевен), ПФК“Берое“ (Стара Загора) и ФК"Янтра 1919". Срещите ще се играят на терена с изкуствена трева в СК“Христо Ботев“, по системата „всеки срещу всеки“. В събота ще се проведат седем мача, а в неделя преди обед - останалите три. Двубоите ще бъдат с времетраене от 40 минути (2 х 20 минути) и ще се играят на цял терен.  Награждаването на призьорите от двете възрастови групи ще стане в неделя от 13.00 часа в СК “Христо Ботев“.  

ПРОГРАМА

Събота (10/12/2016)

9:30         ФК „Янтра1919“ (Габрово) - ФК „Етър Велико Търново“

10:30       ФК „Розова Долина“ (Казанлък) - ФК „Спартак1919“ (Плевен)

11:30       ФК „Етър Велико Търново“ - ПФК „Берое“ (Стара Загора)

12:30       ФК „Янтра 1919“ (Габрово) - ФК „Розова Долина“ (Казанлък)

13:30       ФК „Етър Велико Търново“ - ФК „Спартак 1919“ (Плевен)

14:30       ФК „Розова Долина“ (Казанлък) - ПФК „Берое“ (Стара Загора)

15:30       ФК „Янтра 1919“ (Габрово) - ФК „Спартак 1919“ (Плевен)

Неделя (11/12/2016)

10:00 ч. ФК „Спартак 1919“ (Плевен) - ФК „Берое“ (Стара Загора)

11:00     ФК „Етър Велико Търново“ - ФК „Розова Долина“ (Казанлък)

12:00     ФК „Янтра 1919“ (Габрово)    - ПФК „Берое“ (Стара Загора)

13:00     Награждаване на победителите