0:2 Цветомир Георгиев 19

0:3 Цветомир Георгиев 34

21.01.2021г. 11:07ч.
Симона Петкова: Ако работим за мечтите си, то те най-вероятно ще станат реалност

Габровската гордост Симона Петкова отново намери място сред най-добрите в родния женски футбол. Състезателката на швейцарския „Лугано“ зае второ място в класацията при дамите, която беше част от церемонията „Футболист на България`2020“. Симона събра 25 точки от спортните журналисти, гласували в допитването. Евдокия Попадинова за пореден път беше определена за №1 с 51 гласа, а третото място зае Лиляна Костова.

Прочети още...
18.01.2021г. 19:03ч.
Две победи и загуба за „Чардафон“ през уикенда

Отборите на ОБК „Чардафон“ записаха две победи и една загуба в трите изиграни срещи от поредните кръгове на първенствата в „Б“ и „А“ група на Българската баскетболна лига при мъжете – зона Център. Двубоите се състояха в плевенската зала „Балканстрой“.

17.01.2021г. 16:54ч.
Девора Аврамова с победа в 50-то издание на турнир

Габровката Девора Аврамова спечели бягането на 1500 метра при жените в 50-ото издание на международния атлетически турнир “Академик” в София. Състезаващата се за клуб „Берое“ (Стара Загора) лекоатлетка беше най-бърза във финалните метри и извоюва златния медал с време 4:43.2 минути.